Evviva Yaşam Merkezi

İlan Kodu
Oval 36
İlan Tarihi
2017-09-18 15:26:02
Fiyat (TL)
170.000,00TL
Fiyat (USD)
$49.000,00
İl
İSTANBUL
İlçe
ESENYURT
Alan (m²)
40m²
Tipi
Satılık
Çeşit
HAZIR PROJE
Oda Sayısı
1+0
BANYO SAYISI
1
Krediye Uygun
EVET
DURUMU
BOŞ
İlan Süresi
2018-01-18 15:05:06
Not
Oval Gyo

Sosyal Medya

AÇIKLAMA

“Yaşasın, ev bu işte!” sloganıyla çıktığımız yolda heyecan verici, yaşanılır alanlar ve huzur, mutluluk sunan, değer kazandırma odaklı yepyeni bir proje daha huzurlarınızda... 4 bloktan oluşan, yeşil, yemyeşil alanlarla çevrili, teraslı ve bahçeli seçenekler sunan, oldukça geniş sosyal alanlara sahip Evviva Yaşam Merkezi projemize gösterdiğiniz yoğun talepleriniz bizi son derece memnun etti.

Şehir hayatının içinde, farklı ve elit bir yaşam sürmek isteyen siz değerli Bulut İnşaat Ailesi üyeleri için konfor, güvenlik, yeşil alanlarla desteklenmiş açık hava alanları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor alanları ve birçok sosyal aktivite standart olarak sunulmaktadır. Evviva Yaşam Merkezi ulaşım rahatlığı, kendine özgü tasarımı ve diğer birçok özelliğiyle sağlıklı, huzurlu, güvenli bir yaşama geçişin köprüsü.

Günümüzdeki yoğun çalışma temposu arasında rahat bir soluk alacağınız, metropol yaşamı stresinden kaçış noktası düşüncesiyle inşa edilen Evviva Yaşam Merkezi, estetiğiyle de sizi kendine bağlayacak.

AKREDİA

  • Mahmutbey Caddesi Şirin Evler Mahallesi Meriç Sokak Ünal İş Merkezi No:13 Kat:4 Daire: 4 Bahçelievler / İSTANBUL

İletişim Formu