Evviva Real City Tekirdağ

İlan Kodu
Oval 37
İlan Tarihi
2017-09-18 15:34:08
Fiyat (TL)
250.000,00TL
Fiyat (USD)
$72.000,00
İl
TEKİRDAĞ
İlçe
TEKİRDAĞ
Mahalle
MERKEZ MAH.
Alan (m²)
60m²
Tipi
Satılık
Çeşit
HAZIR PROJE
Oda Sayısı
1+1
BANYO SAYISI
1
Krediye Uygun
EVET
DURUMU
BOŞ
İlan Süresi
2018-01-18 15:05:06
Not
Oval Gyo

Sosyal Medya

AÇIKLAMA

Real City Evviva projemiz Tekirdağ’ın en ciddi projesidir. 150.000 m2 üzerinde 100 adet binadan oluşup 2000 adet daire vardır. Ayrıca 35.000 m2 ‘lik AVM binası, 40 adet bina altında dükkan, 2 adet site içi cafe, 1 adet cami büyüklüğünde mescit vardır.

Real City Evviva projesinde sosyal donatıları ,sitenin üç ana girişi ve çıkışı vardır. Bu ana girişlerde güvenlik ve giriş çıkışlar kamerayla kontrol altında olacak. Site içi yüksek çözünürlüklü kameralarla denetlenilecek. Site içinde yaklaşık 50.000 m2 alan tamamen yeşil alandır. Bu yeşil alanlar büyük ağaçlarla çevrelenecek. İç alanları çiçeklendirilecek, kalan alanlar tamamen çimlendirilecek. 150.000 m2 sitemizde üç adet büyük açık havuzumuz vardır. Havuzların çevresinde çok geniş dinlenme ve eğlence alanı vardır. Ayrıca havuz başında her birinin çok güzel ve büyük şelalesi vardır.Site içi yollarda, merdiven kenarlarında sokak aydınlatması vardır. Ayrıca merdivenlerde şelaleler vardır. Yaşlılar ve engelliler için yollar vardır. Her daire için bir adet kapalı otopark ve misafir için otoparklar vardır.

Site içinde 40 adet dükkan vardır. Bu dükkanlar günlük ihtiyaçları karşılayan, kuru temizleme, kuaför, berber, gazete bayisi, kuru yemişçi, bakkal, manav, cafeterya, elektrikçi, su tesisatçısı, nalbur, hırdavatçı, mobilyacı, beyaz eşyacı, sucu, lokanta, pastane, fastfood, anahtarcı, eczane gibi bir mahallede olması gereken dükkanlar olacak. Her işletmeden bir veya en fazla iki işletme olacak, kapananın yerine aynısı açılacak. Site içinde sağlık kabini olacak. Bu kabinde en az üç hemşire, doğum uzmanı, ebe olacak. En fazla iki adet çocuk kreşi olacak.

Sitenin üç ayrı bölgesinde fitness salonu ve spor salonu olacak. Spor salonlarında spor hocaları olacak. Spor salonlarında kapalı yüzme havuzları yaz kış kullanılacak. Kışın ise kapalı havuzlar ısıtmalı olacak...

AKREDİA

  • Mahmutbey Caddesi Şirin Evler Mahallesi Meriç Sokak Ünal İş Merkezi No:13 Kat:4 Daire: 4 Bahçelievler / İSTANBUL

İletişim Formu